Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Tabela-Renova Reklam Olarak Bazı Sıkça Soruları Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Derledik.

Tabela Montaj Hizmetiniz Var mı?

Tabela ürünleri ile ilgili çeşitli ar-ge çalışmaları sonucu şirketimiz ürün hammaddesi ve kalitesinde iddialıdır. Bunun yanında Renova Reklam dilerseniz montaj hizmetini de verebilmektedir. Montaj işlemlerinde kar amacı gütmeyen şirketimiz, montaj ekipleriyle başta Antalya olmak üzere istenilen bölgede montaj hizmetini sunmaktadır.

Tabelanın Zeminini Nasıl Belirlemeliyim?

Tabelanızın ölçüsü etkili bir tabela için en önemli etkendir. Tabelanın montaj edileceği alan sizin tabelanızın yüksekliğini belirleyecektir. Montaj yapılacak zeminin alınını ekibimizle paylaştığınızda, ekibimiz size en uygun ölçüleri belirtecektir. Ayrıca tabelanın ne kadar bir mesafeden okunacağı gibi teknik bilgiler ışığında size rehberlik edilecektir.

Tabela İçin Gelip Keşif Yapıyor musunuz?

Renova Reklam Antalya merkezli çalışan bir reklam şirketidir. Antalya merkez ilçelerinde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Telefonda veya mail yoluyla verilen ölçü ve resimler, her zaman doğru sonucu vermemektedir. Ayrıca tabelanın ne kadar bir mesafeden okunacağı gibi teknik bilgiler ışığında size rehberlik edilecektir.

Tabelanın Fiyatını Nasıl Öğrenebilirim?

İhtiyacınız olan tabelayı tespit ederek ona uygun ücretsiz tasarımınızı yapıyoruz. Tasarım ve istenilen ürünler ortaya çıktıktan sonra fiyatını belirliyoruz.

Hangi Tür Tabelalar Yapıyorsunuz?

İnternet sitemizde bulunan ürünler kısmından daha önce yapmış olduğumuz tabela modellerini görebilir, farklı tabela modelleri hakkında bilgi sahibi olablirsiniz.

Eğer Tabelamda Bir Sorun Olursa Ne Yapmalıyım.

Tüm ürünlerimiz garantilidir. İşçilik ya da malzemeden kaynaklanan sorunları bize bildirdiğiniz anda ekibimiz ilgilenerek gerekli parçaların değişimini sağlayacaktır. Doğal sebelerden oluşan (deprem,sel,fırtına,kaza vb.) arıza ve sorunlar garanti kapsamı dışındadır.

Whatsapp
Renova Reklam
Renova Reklam
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara!